Just arrived, fresh out of the oven!! Τα νέα πιστοποιητικά γλωσσομάθειας μόλις έφθασαν στο Κέντρο Ξένων Γλωσσών Ζαχόπουλος. Παρακαλούνται οι νέοι πτυχιούχοι να προσέλθουν για την απονομή!
Κάντε την εγγραφή σας μέχρι τις 30 Ιουνίου 2024 και εξασφαλίστε προνομιακή τιμή στα δίδακτρα του επόμενου σχολικού έτους! Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στα τηλέφωνα
Νέα σχολική χρονιά, νέοι στόχοι και προκλήσεις. Με την ίδια πάντα συνέπεια στη διδασκαλία ξένων γλωσσών, με πρόγραμμα, ξεχωριστό ενδιαφέρον για τον κάθε μαθητή και
Όταν φθάνουν τα αποτελέσματα των εξετάσεων η χαρά μας δεν περιγράφεται!!! Η αρχή -για τις εξετάσεις του Ιουνίου 2023- έγινε με τα αποτελέσματα της Ελληνοαμερικανικής
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |